• Посилання скопійовано

Як швидко освоїти бухгалтерську програму?

Нові інструменти обліку — це не тільки придбання нового програмного забезпечення, а й ресурс на його освоєння та впровадження. Ми, компанія «Дебет Плюс», завжди це розуміли й постійно намагалися донести це до наших діючих та потенційних клієнтів. Просування ідеї використання сучасного ліцензійного українського програмного забезпечення і сьогодні залишається нашою головною ціллю

Отже, перше, що необхідно зробити, це прийняти вольове рішення про перехід на українське програмне забезпечення. Про це ми вже говорили в попередній статті «7 кроків переходу на українське програмне забезпечення». Зараз детальніше зупинимося на процесі впровадження програми.

Нещодавно ми заявили про пропозицію придбати 100 примірників програми «Дебет Плюс» за 1 гривню. Оскільки ця ініціатива переходу на українське ліцензійне програмне забезпечення була схвально прийнята великою кількістю підприємств/установ/організацій/ФОПів, і щоб допомогти максимальній кількості бажаючих зробити правильний вибір зміни програми для обліку, ми відкриваємо другий етап ПРОПОЗИЦІЇ!

100 примірників програми «Дебет Плюс»

(при переході з російського програмного забезпечення та похідних від них)

ліцензія на 1-2 робочих місця у стандартній конфігурації «Бухгалтерський облік для України»

за ціною 1 гривня

 

Впровадження програмного продукту — це не тільки встановлення програми на матеріально-технічну базу (сервери, персональні комп’ютери, хмарні сховища), а й навчання користувачів та налаштування програми. Гнучкість налаштувань програми «Дебет Плюс» дозволяє використовувати її на підприємства різних форм власності, маленьких (з одним бухгалтером) і великих (із розвиненою оргструктурою підпорядкованих підрозділів), у різних галузях народного господарства (бюджетна сфера, заклади освіти, заклади охорони здоров’я, підприємства агропромислового комплексу, виробництво та переробка тощо).

Щодо навчання, то ми пропонуємо три варіанти швидкого ознайомлення з програмою «Дебет Плюс» та початку роботи з нею. Усі вони можуть використовуватися як кожен окремо, так і в поєднанні один із одним.

1. Індивідуальне навчання. За вами закріплюється окремий спеціаліст компанії — бухгалтер-консультант, — який проведе вас усіма етапами навчання та налаштування програми під ваші потреби й особливості ведення бухобліку відповідно до облікової політики підприємства: від введення початкових залишків до формування фінансової звітності. Навчання проходять у зручному темпі й гнучкому графіку, що дозволить вам максимально використати нове програмне забезпечення з перших днів впровадження. Відгуки про такий спосіб впровадження можна почитати в нашій статті.

Переваги індивідуально віддаленого навчання:

 • зручний гнучкий графік навчання;
 • впровадження без відриву від виробництва;
 • без виїзду спеціалістів на підприємство (економія коштів на відрядження і супутні витрати);
 • навчання відразу на ваших даних і вашій базі;
 • урахування специфіки й особливостей вашої галузі та облікової політики вашого підприємства.

2. Інструкції користувача. Після отримання нових знань, питань немає або коли все зрозуміло, або нічого не зрозуміло. Тому, в переважній більшості випадків, навіть після розширеного детального навчання питання завжди виникають. І це нормально. Саме деталізовані ілюстровані інструкції з покроковим алгоритмом виконання тих чи інших операцій дозволяють відновити в пам’яті весь матеріал і знайти відповіді на більшість питань. Перелік і приклади інструкцій до програми «Дебет Плюс» можна переглянути на нашому сайті.

Переваги використання інструкцій користувача:

 • покрокові;
 • ілюстровані;
 • деталізовані;
 • з урахуванням галузевих особливостей.

3. Відеоуроки на YouTube. Для візуалів ми створили добірку коротких відео, які повністю дублюють, а частково розширюють, інструкції користувачів програми «Дебет Плюс». Кожне відео — це відповідь на конкретне питання: як створити прибуткування чи списання ТМЦ?, як прийняти працівника на роботу?, як оформити відпустку чи лікарняний?, як сформувати той чи інший звіт?

Наразі вже доступні відеоуроки на теми «Облік ТМЦ», «Облік заробітної плати», «Облік банківських операцій». Відео з новими темами та курсами постійно поновлюються, тож слідкуйте за каналом «Дебет Плюс» на YouTube

Переваги відеоуроків:

 • 5-10 хвилин на ознайомлення із потрібним саме зараз матеріалом;
 • переглядати відео можна у зручний час із будь-якої точки земної кулі;
 • безкоштовний та безстроковий доступ до навчальних матеріалів.

 

«Дебет Плюс» — це програмний продукт, розроблений в Україні і для України.

 

Детальніше про програму «Дебет Плюс» читайте на сайті https://debet.com.ua

або зверніться за телефонами й отримайте відповіді на всі ваші запитання:

+38 (067) 327-42-81
+38 (067) 620-81-58
+38 (067) 507-56-98

Рубрика: «Дебет-Кредит»/Новини партнерів

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Новини партнерів»