• Посилання скопійовано

Редакція електронних видань «Дебет-Кредит» підготувала для передплатників новий спецвипуск «Підсумки місяця. Травень»

Редакція електронних видань «Дебет-Кредит» підготувала для передплатників новий спецвипуск «Підсумки місяця. Травень»

Всі передплатники електронної версії «ДК», на додаток до звичайних щотижневих випусків, стали отримувати ще і спеціальні тематичні номери: «Єдиний податок-2012», актуальний «Податковий кодекс», «Бази персональних даних», «Відрядження», «Основні засоби на підприємстві»...

З січня місяця тільки для передплатників електронного «Дебету-Кредиту» редакція щомісяця готує спецвипуск «Підсумки місяця».

«Підсумки місяця» — це розширений огляд найбільш цікавих професійних новин за місяць, в яких не лише перераховані нововведення, а й подано їх докладний опис.

Спецвипуск «Підсумки місяця. Травень» буде доступний в програмі GC Reader з 7 червня аналогічно номерам електронного «Дебету-Кредиту».

Бажаємо вам приємного читання!

Рубрика: «Дебет-Кредит»/Новини порталу

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Новини порталу»