• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

В Україні термін ліквідації банків можуть продовжити до 5 років, - проект

Вилучено з «Моїх новин»

Термін ліквідації банків в Україні може бути збільшений з нинішніх 3 років до 5 років

В Україні термін ліквідації банків можуть продовжити до 5 років, - проект

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Об этом говорится в проекте Меморандума Украины и МВФ.

Как отмечается, это может повысить эффективность работы Фонда гарантирования вкладов ликвидационной массой, тем более, учитывая значительную текущую нагрузку на ФГВФЛ и перспективы его увеличения из-за сложной ситуации в банковской системе.

Также в проекте Меморандума предусмотрена проверка топ-10 банков для определения объемов дорезервирования и докапитализации, а также отдельный аудит участников рынка на предмет соблюдения банками лимитов по выдаче инсайдерских кредитов (то есть займов структурам, которые, прежде всего, связаны с владельцами банков).

Напомним, накануне Президент Украины Петр Порошенко пообещал МВФ ветировать закон о реструктуризации валютных кредитов.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Дзеркало тижня

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»