• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

В Україні працюватиме нова міжнародна платіжна система - "Sigue Money Transfer"

Вилучено з «Моїх новин»

Призначення цієї міжнародної платіжної системи – транзакції грошових переказів між фізичними особами. Перекази здійснюватимуться в доларах США та євро

В Україні працюватиме нова міжнародна платіжна система - "Sigue Money Transfer"

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Нацбанк погодив умови та порядок діяльності в Україні міжнародної платіжної системи "Sigue Money Transfer", платіжною організацією якої є компанія CEL.INT LTD − резидент Великобританії. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Відомості про "Sigue Money Transfer" Національний банк України відповідно до законодавства вніс до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури.

Призначення міжнародної платіжної системи "Sigue Money Transfer" – транзакції грошових переказів між фізичними особами. Перекази здійснюються в доларах США та євро.

Учасниками міжнародної платіжної системи "Sigue Money Transfer" можуть бути банки, небанківські фінансові установи та поштові організації, які відповідно до законодавства країни, у якій вони зареєстровані, мають право на здійснення переказу коштів.

На сьогодні учасниками системи "Sigue Money Transfer" (попередня назва "Coinstar Money Transfer") в Україні є 3 банки – ПАТ КБ "Приватбанк", АТ "Ощадбанк" та ПАТ "ЮНЕКС БАНК". Договори цих учасників зареєстровані Національним банком України до набрання чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків".

Усього Національний банк України погодив умови та порядок діяльності в Україні 10 міжнародних платіжних систем, платіжними організаціями яких є нерезиденти, із них: 3 міжнародні карткові платіжні системи та 7 міжнародних систем переказу коштів.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Нацiональний банк України

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»