Головна Усі новини Фінанси і банки НБУ і банківська система

НБУ активізує роботу над підвищенням фінграмотності українців

У Нацбанку заявили, що відповідно до Закону про захист прав споживачів фінпослуг протягом 2020 року активізують роботу над підвищенням фінансової грамотності українців

Національний банк на своїй сторінці у Facebook повідомив що отримав повноваження на підвищення фінансової грамотності українців, адже сьогодні вступив у дію відповідний закон – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг» від 20.09.2019 року.

Минулого року НБУ проводив заходи з фінансової грамотності. Це, зокрема, лекції та конкурси для студентів вищих навчальних закладів, а також для викладачів, уроки та фестивалі для школярів, тренінги для журналістів, конференції та зустрічі із учасниками ринку.

Заходи з фінансової грамотності проводилися не тільки у Києві, а й ще у дев’яти містах – Житомирі, Вінниці, Одесі, Чернівцях, Тернополі, Львові, Дніпрі, Харкові та Херсоні.

Цьогоріч плани ще масштабніші.

Дні фінансової грамотності у регіонах відбудуться у десяти містах. У деяких з них – безпосередньо на запрошення самих міст.

На початку весни Україна увосьме візьме участь у Всесвітньому тижні грошей Global Money Week. Відбудеться безліч заходів для школярів та студентів, які дозволять їм розвивати навички для ухвалення зважених фінансових рішень.

У квітні Національний банк разом з Київською школою економіки проведе наукову конференцію для студентів та молодих дослідників на тему регулювання банківського сектору та монетарної політики. Формат заходу – конкурс наукових робіт: http://bit.ly/2RycTSN.

У травні проведемо Ніч у Музеї грошей Національного банку. У рамках заходу заплановані інтерактивні лекції для молоді.

Восени плануємо вдруге провести NBU University Challenge. Це змагання студентських команд вищих навчальних закладів.

Також восени відбудуться заходи з фінансової грамотності до Всесвітнього дня заощаджень, до річниці грошової реформи, а також в рамках місяця фінансової грамотності.

Триватиме робота над перетворення Музею грошей Національного банку у сучасний Освітньо-інформаційний центр, який поєднуватиме Музей грошей, Центр просвіти молоді та Центр компетенцій вчителів.

Слідкуйте за нашими подіями та допомагайте підвищувати фінансову культуру в Україні.

Рубрика:
Фінанси і банки / НБУ і банківська система
Теги:
Банки , Суспільство , Фінанси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі