Головна Усі новини Фінанси і банки НБУ і банківська система

ВРУ підтримала реструктуризацію валютних іпотечних кредитів

13 квітня на позачерговому засіданні ВРУ прийнято пакет законів щодо реструктуризації валютних іпотечних кредитів

Гетманцев на своєму профілі у Фейсбуці розповів про прийняття законопроєктів щодо реструктуризації валютних іпотечних кредитів.

13 квітня на позачерговому засіданні Парламенту прийняли у другому читанні пакет законопроектів, який спрямований на захист прав та законних інтересів валютних позичальників.

1)  Законопроект №4475 вносить доповнення до ЗУ «Про споживче кредитування» в частині проведення реструктуризації боргів за кредитами в іноземній валюті, перерахування усіх грошових зобов’язань у гривневий еквівалент та списання неустойки за цими кредитними угодами.

2)  Законопроект №4398 передбачає внесення змін до ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та КзПБ в частині реструктуризації заборгованості валютних позичальників через процедуру банкрутства.

3)  Законопроект №4399 передбачає звільнення від сплати ПДФО з прощеного боргу.

Варто зазначити, що прийняття цих законопроектів дозволить вирішити проблему, якій вже більше 10 років, та захистити позичальників, які отримали кредити на придбання житла в іноземній валюті і постраждали від валютних коливань, від зловживань з боку кредитодавців, сприятиме відновленню їх платоспроможності і стане шансом на їх визволення із боргової ями.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Фінанси і банки / НБУ і банківська система
Теги:
Валюта , Заборгованість , Нерезиденти , Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 6

Новини по темі

Консультації по темі