
Нагадаємо, що 7 березня правління НБУ ухвалило рішення про відкликання банківської ліцензії в АТ «Айбокс Банк» та його ліквідацію з 7 березня 2023 року. За позицією НБУ, кожен вкладник банку отримає від Фонду гарантування вкладів фізосіб відшкодування в повному розмірі вкладу.
Того самого дня компанія на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці зауважила, що у зв'язку із відкликанням ліцензії у нашого головного банка-партнера АТ «АЙБОКС БАНК» компанія IBOX тимчасово припиняє приймання будь-яких платежів.
І ось 13 березня компанія IBOX повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці, що їй вдалося відновити роботу всього парку терміналів, тому вже зараз вони працюють на повну потужність і готові приймати ваші платежі щодо основних послуг.
Серед них:
- Monobank
 - А-Банк
 - ПУМБ
 - ОТП Банк
 - Sportbank
 - Unex Bank
 - Lifecell
 - Vodafone
 - Kyivstar та інші