• Посилання скопійовано

ДКЦПФР затвердила електронну форму фінзвітності компаній з управління активами та торговців ЦП

Наказ ДКЦПФР від 30.12.2011 р. №1205 «Про затвердження форм фінансової звітності професійних учасників ринку цінних паперів», чинний з 01.03.2012 р.

З метою виконання п. 10 Порядку заповнення компанією з управління активами електронних форм інформації, які подаються до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (Рішення ДКЦПФР від 14.06.2011 р. №721) ДКЦПФР затвердила електронну форму фінансової звітності компаній з управління активами та торговців цінними паперами.

Форма складається, зокрема, з файла «BP_A. DBF». Баланс підприємства (актив), файла «BP_Р.DBF». Баланс підприємства (пасив) та файла «FP.DBF». Звіт про фінансові результати тощо.

 

Автор: Хоміцка Маріанна

Рубрика: Фінанси і банки/Валюта і цінні папери

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Валюта і цінні папери»