• Посилання скопійовано

НКЦПФР утворює свої територіальні органи

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку утворює десять територіальних органів, що представлятимуть регулятор в регіонах України. Дане рішення було прийняте на черговому засіданні Комісії 26 січня 2012 року.

Згідно з резолюцією Нацкомісії, найближчим часом очікується створення таких територіальних органів: Кримського з центром у м. Сімферополі (об’єднає АР Крим та м. Севастополь), Західного з центром у Львові (його повноваження поширюватимуться на Волинську, Львівську, Рівненську та Закарпатську області), Прикарпатського з центром в Івано-Франківську (Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька та Хмельницька області), Центрального (базуватиметься у Києві та об’єднуватиме м. Київ, Київську, Вінницьку, Житомирську, Чернігівську та Черкаську області), Східного з центром у Харкові (Сумська та Харківська області), Дніпровського з центром у Дніпропетровську (повноваження поширюватимуться на Дніпропетровську та Запорізьку області), Донбаського з центром у Донецьку (Донецька й Луганська області), Південного (центр — Миколаїв, повноваження поширюватимуться на Миколаївську, Кіровоградську та Херсонську області), Полтавського (Полтавська область) та Одеського (відповідно, Одеська область).

«Внутрішня реорганізація системи Комісії, в тому числі і її територіальних управлінь, — давно заплановане завдання, вирішення якого, я певен, допоможе підвищити ефективність роботи регулятора. Створюючи оновлені територіальні органи, ми керувались принципом консолідації та збалансованості, а також розподілу навантаження на регулятор у певних регіонах, — зазначив голова НКЦПФР Дмитро Тевелєв. — У кожній області України функціонуватимуть підрозділи Нацкомісії, підпорядковані певним терорганам».

Незабаром очікується розгляд Комісією проектів положень територіальних управлінь, їх структур та чисельності.

Як підкреслив керівник регулятора, зміни в організації територіальних управлінь відбуваються паралельно із структурними змінами Центрального апарату НКЦПФР. «Маю надію, що нова структура Комісії допоможе у реалізації одного з наших завдань — побудові мобільного та сучасного регулятора, який зможе якісно виконувати покладений на нього обов’язок зі створення якісної нормативної бази для діяльності ефективного та ліквідного фондового ринку», — додав пан Тевелєв.

 

Рубрика: Фінанси і банки/Валюта і цінні папери

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Валюта і цінні папери»