Важливі теми
  • Посилання скопійовано

ВПО є зовнішнім сумісником: чи потрібно індексувати зарплату?

При наданні сумісником довідки з основного місця роботи, згідно з якою відсутній дохід за основним місцем роботи, зарплата ВПО-сумісника повинна бути проіндексована у межах прожиткового мінімуму для працездатної особи

ВПО є зовнішнім сумісником: чи потрібно індексувати зарплату?

Держпраці у Дніпропетровській області відповідає, що пп. 7 Порядку №1078 встановлено, що особі, яка працює за сумісництвом, видається на її вимогу довідка з основного місця роботи про розмір доходу, що підлягає індексації, та проіндексованого доходу. На підставі цієї довідки провадиться індексація доходів від роботи за сумісництвом у межах суми, що не перевищує прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, з урахуванням отриманої заробітної плати за основним місцем роботи.

Без такої довідки роботодавець не зможе визначити, в яких межах була проіндексована зарплата працівника за основним місцем роботи. Отже, і про індексувати зарплату за сумісництвом він не зможе.

Враховуючи вищевикладене, при наданні сумісником довідки з основного місця роботи, згідно до якою відсутній дохід за основним місцем роботи,  заробітна плата сумісника повинна  бути  проіндексована в межах прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Детальніше - тут>>

 

 

Джерело: Держпраці у Дніпропетровській області

Рубрика: Праця та соціальний захист/Оплата праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Оплата праці»