• Посилання скопійовано

Як оплачувати вільні від роботи дні для підготовки до держіспитів?

Фахівці Держпраці підкреслили, що вільні від роботи дні мають оплачуватися в розмірі 50 % одержуваної заробітної плати, але не нижче мінімального розміру заробітної плати

Як оплачувати вільні від роботи дні для підготовки до держіспитів?

Посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області, відповідаючи на запитання працівниці закладу торгівлі щодо можливості поєднання роботи з навчанням, нагадали норми ст. 218 КЗпП.

Вона передбачає, що працівникам, які навчаються на останніх курсах закладів вищої освіти, протягом 10 навчальних місяців перед початком виконання дипломного проєкту чи роботи або складання державних іспитів надається щотижнево при шестиденному робочому тижні один вільний від роботи день для підготовки до занять. Цей день має оплачуватися в розмірі 50 відсотків одержуваної заробітної плати, але не нижче мінімального розміру заробітної плати. Якщо робочий тиждень п’ятиденний, кількість вільних від роботи днів змінюється залежно від тривалості робочої зміни за умови збереження загальної кількості вільних від роботи годин.

Звичайно ж, ідеться лише про офіційно оформлені трудові відносини.

 

Джерело: Держпраці у Запорізькій області

Рубрика: Праця та соціальний захист/Оплата праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Оплата праці»