Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Електронна трудова книжка – новий сервіс від ПФУ

На офіційному порталі електронних послуг ПФУ з’явився новий сервіс «Електронна трудова книжка»

На офіційному порталі електронних послуг ПФУ з’явився новий сервіс «Електронна трудова книжка». Вона доступна зареєстрованим фізособам сайту за наявності ЕЦП.

За приміткою сервісу, інформація в «Електронній трудовій книжці» відображає трудові відносини, як найманого працівника за основним місцем роботи, за даними персоніфікованого обліку ПФУ за період з 2011 р. 

Тож у разі наявності трудових відносин за останнім місцем роботи, які були розпочаті у роботодавця до 2011 р., в «Електронній трудовій книжці» дані про них будуть відсутні.

І ще. Трудові відносини за зовнішнім сумісництвом в цьому сервісу відсутні. Хоча за даними звітів з ЄСВ ПФУ має цю інформацію. Але за п. 2.14 Інструкції №58 робота за сумісництвом, яка оформлена в установленому порядку, в трудовій книжці зазначається окремим порядком. Проте запис відомостей про роботу за сумісництвом проводиться за бажанням працівника.

 

Нагадаємо, що на початку жовтня міністр КМУ Дмитро Дубілет анонсував скасування трудових книжок в Україні. "Сподіваюсь, скасуємо до кінця року", - зазначив міністр.

Крім того, він повідомив про запуск законопроекта та постанови Кабміну. Обидва проекти були оприлюднені на сайті Пенсійного фонду:

  • законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі";
  • проект постанови КМУ "Про заходи щодо поетапного впровадження обліку трудової діяльності працівника в електронній формі".

Про законопроект ми  розповідали ось тут, а про проект постанови КМУ - тут

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Електронний документ , Пенсійний фонд , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 13

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?