• Посилання скопійовано

Роботодавців хочуть зобов'язати погоджувати граничний строк оплати відпустки з працівником

Законопроєкт №9309 спрямований на встановлення граничного строку оплати відпустки та необхідності для роботодавця погоджувати такий строк з працівником

Роботодавців хочуть зобов'язати погоджувати граничний строк оплати відпустки з працівником

19 травня 2023 року у ВРУ зареєстровано проєкт Закону №9309 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків оплати відпусток".

На сьогодні ст. 115 КЗпП та ст. 21 Закону «Про відпустки» передбачено, що заробітна плата працівникам за весь час відпустки виплачується до початку відпустки, якщо інше не передбачено трудовим або колективним договором.

На думку авторів законопроєкту, такі норми щодо відтермінування виплат на більш пізній момент, граничні строки якого не визначені, погіршують умови виплат працівнику.

У зв’язку з цим, пропонується прописати, що виплата заробітної плати у інший строк проводиться за погодженням з працівником, але не пізніше дня закінчення відпустки.

У разі прийняття цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»