• Посилання скопійовано

Чи може працівник з нефіксованим робочим часом працювати ще й у іншого роботодавця?

Держпраці відповідає, що так, може. Проте не забувайте, що в наказі про встановлення нефіксованого робочого часу все ж таки треба зазначити інтервали, під час яких від працівника можуть вимагати працювати (базові години та дні)

Чи може працівник з нефіксованим робочим часом працювати ще й у іншого роботодавця?

Центрально-Західне міжрегіональне управління Держпраці у своєму Телеграм-каналі розповідає, що працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою сторін.

Відповідно до норм ст. 21-1 КЗпП роботодавець не може забороняти або перешкоджати працівникові, що виконує роботу на підставі трудового договору з нефіксованим робочим часом, виконувати роботу за іншими трудовими договорами.

Таким чином, у трудовому договорі з нефіксованим робочим часом забороняється встановлювати умову щодо заборони працівникові виконувати роботу за іншими трудовими договорами.

***

Читайте також: Як оформлювати трудовий договір із нефіксованим робочим часом?

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»