• Посилання скопійовано

Чи можна утримати кошти за невідпрацьовані дні відпустки у разі виходу працівника на пенсію?

Якщо працівник використав щорічну відпустку «наперед», але звільняється з роботи у зв’язку з виходом на пенсію, то роботодавець не може утримати з нього кошти за невідпрацьовані дні відпустки

Чи можна утримати кошти за невідпрацьовані дні відпустки у разі виходу працівника на пенсію?

Працівник використав щорічну відпустку «наперед». Зараз він звільняється з роботи у зв’язку з виходом на пенсію. Чи може роботодавець утримати з нього кошти за невідпрацьовані дні відпустки?

Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці відповіло: ні, в разі звільнення працівника до закінчення робочого року, за який він уже одержав відпустку повної тривалості, відрахування для покриття його заборгованості не провадиться, якщо працівник звільняється з роботи у зв’язку з виходом на пенсію (стаття 22 Закону України «Про відпустки»).

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»