• Посилання скопійовано

Якої тривалості може надаватися неоплачувана відпустка демобілізованому працівникові?

Працівникам, які стали до роботи після звільнення з військової служби, за бажанням в обов’язковому порядку надається відпустка без збереження зарплати тривалістю до 60 календарних днів

Якої тривалості може надаватися неоплачувана відпустка демобілізованому працівникові?

Південно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці розповідає, що відповідно до змін, внесених п. 20 ч. 1 ст. 25 Закону України «Про відпустки», відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку працівникам, які стали до роботи після звільнення з військової служби у зв’язку із закінченням особливого періоду або оголошенням демобілізації, – тривалістю до 60 календарних днів.

Частину 1 ст. 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» доповнено абзацом 6, відповідно до якого період, протягом якого особа перебувала у відпустці без збереження заробітної плати, передбаченій п. 20 ч. 1 ст. 25 Закону України «Про відпустки», включається до страхового стажу.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»