• Посилання скопійовано

Що робити, якщо не отримали виплату до Дня Незалежності України?

Станом на 25 серпня пенсіонери отримали одноразову виплату разом із пенсією; тим, хто проходить службу, ПФУ профінансував кошти ВЧ; іншим особам, які мають право на разову виплату, допомогу виплачено за їхніми зверненнями до органів ПФУ

Що робити, якщо не отримали виплату до Дня Незалежності України?

Пенсійний фонд України на своїй сторінці у Facebook розповідає, що у 2025 році виплата разової грошової допомоги до Дня Незалежності України здійснюється відповідно до постанов КМУ від 27.12.2023 №1396 «Деякі питання соціального захисту осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, ветеранів війни та осіб, що працюють в спеціальних умовах» та від 29.04.2025 №486 «Про встановлення розмірів разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”, у 2025 році».

Станом на 25 серпня:

  • пенсіонери, які мають право на одноразову виплату, вже отримали її у визначену дату виплати разом із пенсією;
  • для виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України тим, хто проходить службу, Пенсійний фонд України профінансував кошти військовим частинам на підставі поданих ними заявок;
  • іншим особам, які мають право на разову грошову виплату і які не є пенсіонерами та не проходять службу, допомогу виплачено за їхніми зверненнями до органів Пенсійного фонду України на поточні рахунки, відкриті в уповноважених банках. 

У серпні на виплату разової допомоги до Дня Незалежності України для 975,5 тис. осіб, які мають право на таку виплату, профінансовано 1,1 млрд грн.

Важливо!

Якщо особа набула статус ветерана війни / Захисника і Захисниці України до 24 серпня, за виплатою можна звернутися до 1 листопада поточного року.

Рубрика: Праця та соціальний захист/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»