• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Повідомлення про прийняття на роботу: куди подавати раніше - до ТЦК чи до ДПС?

Вилучено з «Моїх новин»

Нині роботодавці повідомляють про прийняття на роботу одразу дві інстанції - ДПС і ТЦК. Але ДПС треба повідомляти раніше, особливо щодо молодих спеціалістів

Повідомлення про прийняття на роботу: куди подавати раніше - до ТЦК чи до ДПС?

Пенсійний фонд України розповідає, як кадровику підприємства виконати вимогу щодо подання інформації про працевлаштування працівника на наступний день після його прийняття, якщо це молодий спеціаліст й інформація про нього відсутня в Реєстрі застрахованих осіб.

У разі працевлаштування нового працівника роботодавець ще до початку роботи повинен подати до територіального органу Державної податкової служби за місцем обліку як платника єдиного внеску повідомлення про прийняття працівника на роботу або про укладення гіг-контракту (постанова КМУ від 17.06.2015 №413 «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу / укладення гіг-контракту»).

У такому випадку на момент подання відомостей про трудові відносини відповідно до Постанови КМУ від 05.06.2024 №650 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану» через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України інформація про працівника вже буде наявна в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, тобто подати дані у визначені законодавством строки ви зможете.

***

Читайте також: Чи потрібно подавати до ДПС повідомлення про практиканта?

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Пенсійний фонд України

Рубрика: Праця та соціальний захист/Інше

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»