• Посилання скопійовано

Як записатися онлайн на прийом до територіального органу ПФУ?

Якщо потрібна консультація ПФУ щодо призначення та виплати пенсій, житлових субсидій та пільг чи страхових коштів, то можна скористатися сервісом попереднього онлайн-запису на прийом

Як записатися онлайн на прийом до територіального органу ПФУ?

Якщо маєте потребу проконсультуватися з питань, що стосуються призначення та виплати пенсій, житлових субсидій та пільг чи страхових коштів, і бажання відвідати орган Пенсійного фонду України, можете скористатися сервісом попереднього онлайн-запису на прийом.

Таку можливість реалізовано на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

1. Для онлайн-запису на прийом увійдіть до особистого кабінету на вебпорталі Фонду, авторизувавшись будь-яким зручним способом (КЕП, Дія.Підпис чи ID.GOV.UA).

2. У розділі «Комунікації з ПФУ» оберіть опцію «Запис на прийом».

3. У новому вікні натисніть кнопку «Записатися на прийом».

4. У формі, що відкриється, оберіть орган Фонду, сервісний центр, до якого плануєте візит, тему (питання), рік та місяць прийому. Натисніть кнопку «Завантажити розклад».

 

Зверніть увагу!

Запис на прийом без визначення сервісного центру призначено для страхувальників, а також для запису на прийом до керівництва Пенсійного фонду України.

 

5. У списку, що з’явиться на екрані, оберіть бажану дату та годину прийому (вільні години прийому позначено зеленим кольором).

6. Оберіть клітинку з бажаним часом. У вікні, що відкриється, натисніть на кнопку «Записатися на прийом».

7. Після цього, натиснувши на відповідну кнопку, можна роздрукувати талон.  У разі зміни обставин є можливість скасувати запис.

 

Зверніть увагу!

Відсутність роздрукованого талона не є підставою для відмови у прийомі у визначений відвідувачем час.

 

8. Перевірити свої дані про попередній запис на прийом можна знову зайшовши до розділу «Запис на прийом», де відображається поле «Мої записи на прийом».

Джерело: Пенсійний фонд України

Рубрика: Праця та соціальний захист/Пенсії

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Пенсії»