• Посилання скопійовано

Які вимоги до банківського рахунку для зарахування пенсії?

Існують певні вимоги до банківського рахунку для зарахування пенсії: рахунок має бути відкритим в одному з уповноважених банків; поточний рахунок відкривається саме для зарахування пенсійних та інших соцвиплат; має бути активним (діючим)

Які вимоги до банківського рахунку для зарахування пенсії?

Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області розповідає, що відповідно до законодавства пенсія виплачується через відділення АТ «Укрпошта» або через банк. Спосіб виплати пенсіонер обирає самостійно.

Повний перелік уповноважених банків, через які здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги, дивіться тут.

Отримувачі пенсій, які набули статусу внутрішньо переміщених осіб до 24.02.2022, одержують виплати виключно через рахунки АТ «Ощадбанк».

Існують певні вимоги до банківського рахунку для зарахування пенсії:

  • рахунок має бути відкритим в одному з уповноважених банків;
  • поточний рахунок відкривається саме для зарахування пенсійних та інших соціальних виплат;
  • має бути активним (діючим).

У заяві про призначення/перерахунок пенсії (якщо обрано спосіб виплати через банк) номер рахунку вказується в міжнародному форматі IBAN, який складається з 29 цифр та літер.

Міжнародний номер банківського рахунку можна дізнатися в мобільному додатку банку або безпосередньо у відділенні банківської установи.

У разі зміни банківських реквізитів чи банку пенсіонеру необхідно повідомити про це орган Пенсійного фонду для своєчасного отримання пенсії. Надати необхідну інформацію можна дистанційно – за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Інструкцію, як змінити виплатні реквізити на вебпорталі, можна переглянути за посиланням.

Як перевести пенсію з поштового відділення до банківської установи онлайн, дізнавайтеся  за посиланням та у відеоінструкції.

Що робити, якщо закінчився термін дії банківської картки, – дивіться за посиланням.

Джерело: Пенсійний фонд України

Рубрика: Праця та соціальний захист/Пенсії

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Пенсії»