Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Допомогу по безробіттю можуть припинити виплачувати з жовтня

Народний депутат України Павло Розенко (фракція “УДАР”) не виключає, що з жовтня в Україні не буде виплачуватися допомога з безробіття

“К сожалению, с Центра занятости (фонда безработицы – ред.) снимается полтора миллиарда гривень. Мы предупреждали министра финансов, если это будет сделано, то у нас будет ситуация, когда с октября месяца не будет выплачиваться помощь по безработице в Украине”, – заявил П.Розенко на пресс-конференции в понедельник в Киеве.

“Наша позиция жесткая: если мы увидим, что безработным своевременно не будут выплачивать пособие по безработице, то ответственность за все эти процессы будет нести персонально министр финансов”, – подчеркнул П.Розенко.

Как сообщалось, соответствующие изменения в госбюджет Украины были приняты Верховной Радой 31 июля и вступили в силу 3 августа.

Джерело
Інтерфакс-Україна
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Фонд безробіття

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі