Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Отримали запит щодо документів з ТЦУ: в які строки їх подати?

Платник податків повинен надати відповідь на запит, надісланий згідно з вимогами пп. 39.4.4 та 39.4.8 ПКУ, протягом 30 к.дн. При цьому день отримання запиту враховується до зазначеного строку

ДФС у підкатегорії 137.07 «ЗІР» нагадує, що у разі отримання запиту про надання документації або додаткової інформації з трансфертного ціноутворення щодо окремих контрольованих операцій платники податків зобов’язані застосовувати чинні норми пп. 39.4.439.4.9 ПКУ.

З урахуванням норми п. 44.3 ПКУ зберігання платником податків документації з трансфертного ціноутворення за кожний звітний період здійснюється протягом не менш як 2555 днів з дня подання звіту про контрольовані операції для складення якого використовуються зазначені документи, а в разі його неподання — з передбаченого ПКУ граничного терміну подання такого звіту.

ПКУ не передбачено норми щодо перенесення терміну надання документації або додаткової інформації на запит контролюючого органу, якщо останній день припадає на вихідний або святковий день. Тому платник податків повинен надати відповідь на запит, надісланий згідно з вимогами пп. 39.4.4 та 39.4.8 ПКУ, протягом 30 календарних днів. При цьому день отримання запиту враховується до вказаного строку.

***

Читайте також:

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Податкова консультація , Трансфертне ціноутворення , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?