Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Найпоширеніші порушення АЗС та супермаркетів: результати перевірок ДФС

Податківці навели результати перевірок АЗС та супермаркетів з початку 2019 року

Виїхати з автозаправки з повним баком якісного бензину без контрафактів, недоливів, відсутності чеків – мрія чи не кожного автовласника, так само як для споживачів будь-якого супермаркета – лише свіжі, хороші продукти та промарковані алкогольні напої на полицях, споживання яких не буде нагадувати гру в «рулетку», де кожна друга спроба ризикує стати останньою, - йдеться у повідомленні Офісу ВПП ДФС.

Ведення прозорого бізнесу та повага до клієнтів – модний тренд сучасних підприємств, які дбають та підтримують свій імідж. Проте навіть у найсумлінніших підприємців трапляються помилки та порушення.

З початку року основна увага приділена підприємствам, що здійснюють реалізацію пального через мережу АЗС та маркетам роздрібної торгівлі.  Так, здійснивши 20 фактичних перевірок підприємств, виявлено порушення вимог законодавства та донараховано їм штрафних санкцій на загальну суму 16,7 млн грн.

ТОП-порушень встановлених під час перевірок:

На АЗС:

  • реалізація паливно-мастильних матеріалів, які не обліковані у встановленому порядку, та без первинних документів на оприбуткування, що ставить під сумнів якість та походження пального;
  • проведення розрахункових операції через РРО без попереднього програмування найменування для пального із зазначенням коду товарної підкатегорї.

У мережах роздрібної торгівлі:

  • роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлену роздрібну ціну п. 1 Постанови Кабміну  №957;
  • реалізація, зберігання алкогольних напоїв, маркованих пошкодженими марками акцизного податку,  що відповідно до законодавства вважається немаркованою продукцією;
  • реалізація алкогольних напоїв з порушенням вимог Рішення КМДА від 27.09.2018 р. «Про встановлення обмеження продажу  алкогольних напоїв до 10 години ранку та після 23.00 години», за що передбачена фінансова санкція у розмірі 6,8 тис грн.

Команда Офісу великих платників звертає увагу платників на найпоширеніші порушення вимог законодавства та, зауважує, шановні платники, дотримуйтесь встановлених норм під час ведення бізнесу. Адже це сприяє підвищенню вашого іміджу, партнерській роботі з контролюючими органами та економічному зростанню країни, а відтак – кожного з вас.

Джерело
Центральний офіс з обслуговування великих платників
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Торгівля , Пальне , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +