• Посилання скопійовано

Нефьодов очолив Державну митну службу

Сьогодні Уряд призначив Максима Нефьодова Головою Державної митної служби на п’ять років з дати початку фактичного виконання обов’язків

Нефьодов очолив Державну митну службу

Міністерство фінансів України повідомляє, що сьогодні, 5 липня, Кабінет Міністрів призначив Максима Нефьодова Головою Державної митної служби (ДМС) на п’ять років з дати початку фактичного виконання обов’язків.

Максим Нефьодов отримав цей пост як переможець конкурсу на посаду голови ДМС, який був оголошений 20 березня 2019 року Кабінетом Міністрів України в рамках реформи Державної фіскальної служби розпорядженням №162.

Конкурс проводила Комісія з питань вищого корпусу державної служби. Він складався з трьох етапів, був відкритим для громадськості, а у процесі перевірки та оцінювання робіт брали участь українські та іноземні експерти.

25 червня 2019 року, відповідно до п. 5 ч. 4 Ст. 27 Закону України «Про державну службу» за результатами загального рейтингу переможцем конкурсу Комісія визначила Максима Нефьодова і рекомендувала його Уряду для призначення на посаду керівника ДМС.

Після призначення Голови ДМС має відбутися реєстрація юридичної особи, переведення працівників ДФС до Державної митної служби (не менше 30%), а КМУ має прийняти розпорядження про початок роботи нової структури.

Максим Нефьодов також представив на засіданні Уряду стратегію розвитку Державної митної служби України.

Стратегія охоплює 5 головних напрямів:

  • Побудова E-митниці, яка передбачає електронізацію усіх процесів для зменшення суб’єктивізму, полегшення роботи інспекторів та прискорення митних процедур.
  • Кадрова реформа, завдяки якій співробітників переведуть на строкові контракти та відбудеться поступове збільшення зарплат до ринкового рівня в регіоні, де базується персонал. Релокація підрозділів і аутсорсинг неключових функцій.
  • Інвестиції у митну інфрастуктуру як за рахунок перевиконання плану надходжень, так і за рахунок використання інструментів державно-приватного партнерства. Завдяки цьому вдасться закупити сканери, запровадити автоматичний ваговий контроль, камери із можливістю дистанційного керування, автоматичне розпізнавання номерів авто.
  • Інтеграція у митну спільноту ЄС. Гармонізація законодавства та імплементація найкращих практик: авторизовані економічні оператори, спільний контроль на кордоні, взаємне визнання результатів контролю, обмін митною інформацією, транскордонне співробітництво та обмін досвідом, розробка нової редакції митного кодексу.
  • Зміна функціоналу ДМС через реорганізацію структури і централізацію митної вертикалі

Детальніше – у презентації: Стратегія розвитку Державної митної служби.pdf

***

Читайте також:

Джерело: Міністерство фінансів України

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»