• Посилання скопійовано

ФСС буде відбирати та проводити перевірки по-новому

ФСС затвердив новий порядок перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів ФССУ

ФСС буде відбирати та проводити перевірки по-новому

02 жовтня під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики, голови правління ФССУ Євген Котик відбулося позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України.

На засіданні правління призначено директора виконавчої дирекції Фонду Тетяну Олександрівну Михайленко.

Заступниками директора виконавчої дирекції ФССУ призначено Світлану Лапчик і Владиславу Хижняк. Крім того, на виконання рішення суду прийнято рішення щодо поновлення на посаді заступника директора Станіслава Богданова.

Також під час засідання було затверджено Порядок перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів ФССУ та застосування штрафних санкцій за порушення встановленого порядку їх використання. Прийнятий документ дозволяє запровадити превентивні та ризик-орієнтовані підходи, зменшити кількість нерезультативних та малоефективних документальних перевірок, а також запроваджує уніфіковану форму акта документальної перевірки.

Крім того, затверджено звіти про виконання бюджету та результати діяльності ФССУ, заслухано інформацію щодо звільнення заступників директора та директора виконавчої дирекції.

 

Від редакції: зауважимо, що поки не має тексту затвердженого порядку. Про це повідомимо окремо. А до кого ФСС завітає у ІV кварталі – дивиться тут.

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024141
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 373
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 6246
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024162
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459