• Посилання скопійовано

Інформація для великих платників! 30 грудня ДПС проінформує про закріплення за міжрегіональними управліннями

За даними ДПС, утворено п’ять міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків: центральне, східне, західне, південне, північне (далі – МУ ВПП)

Інформація для  великих платників! 30 грудня ДПС проінформує про закріплення за міжрегіональними управліннями

З 1 січня 2021 року Державна податкова служба України розпочинає свою роботу як єдина юридична особа. У рамках проведеної інституційної реформи змінено формат роботи з великими платниками податків. Утворено п’ять міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків: центральне, східне, західне, південне, північне (далі – МУ ВПП).

Усіх великих платників, які були включені до Реєстру великих платників податків на 2021 рік, закріплено за зазначеними міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Так, за центральним МУ ВПП закріплено 651 платника, східним МУ ВПП – 287, західним МУ ВПП – 150, південним МУ ВПП – 148, північним МУ ВПП – 135 платників.

Загалом до Реєстру великих платників податків на 2021 рік включено 1371 платника. З них 1097 – знаходяться на обліку в підрозділах Офісу ВПП, 274 – в регіональних управліннях ДПС.

30 грудня 2020 року через електронний сервіс «Електронний кабінет платника» та офіційну електронну пошту юридичної особи Державною податковою службою України буде повідомлено великих платників податків про закріплення за міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Звертаємо увагу, що актуальною формою взаємодії у період карантинних обмежень з податковими органами є використання електронних сервісів, запроваджених ДПС. Для отримання адміністративних та інших послуг можна використовувати, зокрема, Електронний кабінет платника податків (cabinet.tax.gov.ua).

Крім того, для інформаційної підтримки та допомоги платникам податків щодо стану обробки податкової звітності, реєстрації податкових накладних та функціонування електронних сервісів функціонує Контакт-центр ДПС (0 800 501 007).

Для запобігання поширенню вірусу COVID-19 рекомендуємо платникам податків утриматися від відвідування ДПС без нагальної потреби та користуватися електронними сервісами ДПС.

 

Довідково:

Перелік територіальних органів ДПС, що утворюються як відокремлені підрозділи ДПС, затверджено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року №893 «Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби», наказу ДПС «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» від 30.09.2020 №529.

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024166
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 528
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 9896
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024166
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460