• Посилання скопійовано

Бюро економбезпеки формує територіальні управління

Робота територіальних управлінь БЕБ буде організована з урахуванням регіональної специфіки, а дії співробітників не перешкоджатимуть роботі легального бізнесу

Бюро економбезпеки формує територіальні управління

Урядовий портал повідомляє, що ключовими напрямами територіальних управлінь Бюро економічної безпеки (БЕБ) стануть розшук та арешт активів російської федерації та республіки білорусь, їхня подальша передача до Агентства з Розшуку та Менеджменту Активів (АРМА), упередження розкрадання бюджетних коштів всіх рівнів, протидія порушенням у сфері підакцизних товарів та ігровому бізнесі тощо.

З цією метою переважну кількість співробітників територіальних управлінь Бюро економічної безпеки України (ТУ БЕБ) становитимуть детективи.

Робота ТУ БЕБ буде організована з урахуванням регіональної специфіки, а дії співробітників не перешкоджатимуть роботі легального бізнесу.

Центральний апарат БЕБ вже напрацював відповідні алгоритми діяльності територіальних управлінь.

Формування штату Територіальних управлінь БЕБ відбуватиметься в межах існуючого кошторису. Орієнтовна загальна кількість персоналу ТУ БЕБ в малих (за чисельністю та територією) областях становитиме 20-30 чоловік на область, у великих - 40-50 співробітників на область.

Вже призначено керівників до Львівської, Київської, Одеської та Волинської областей.

Першочерговим завданням керівників ТУ стане забезпечення функціонування управління як юридичної особи та призначення мінімальної кількості фахового персоналу (бухгалтерів, юристів тощо), який забезпечить роботу та подальше проведення конкурсів на детективів територіальних управлінь у найкоротший термін.

Нагадаємо, 3 листопада 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив постанову №1135 про утворення територіальних органів Бюро економічної безпеки. Відповідно до постанови, створено 23 територіальних управління в областях:

Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській області, Чернівецькій, Чернігівській областях, а також об’єднані управління у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі; м. Києва та у Київській області; у Донецькій та Луганській областях.

***

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024169
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 552
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20247 6256
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024166
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460