Головна Усі новини Право і відповідальність Судова практика

Тренінги для працівників та додаткове благо

Чи може товариство витрачати кошти на платні професійні тренінги для працівників? Чи є такі тренінги для працівників додатковим благом?

Підприємство уклало зі Спеціалістом договір про надання інформаційно-консультативних послуг. На підставі цього Договору, Спеціаліст провів для працівників Підприємства тренінг на тему "Діагностика і корекція корпоративної культури підприємства". Податковий орган зняв витрати Підприємству на тренінг.

Але Верховний Суд підтримав Платника та скасував ППР. Суд зазначив, що корпоративна культура є компонентом господарської діяльності підприємств, яка підвищує її ефективність, оскільки втілює систему цілей і пріоритетів підприємства, основною метою діяльності якого є отримання доходу. Тобто товариство має право направляти працівників на професійні тренінги задля досягнення господарських цілей підприємства.

Метою підвищення кваліфікації працівників є досягнення підприємством значних позитивних результатів у господарській діяльності, яка здійснюється. Тому витрати підприємства, пов'язані з професійною підготовкою працівників, не вважаються особистими доходами (додатковим благом) працівників.

Таким чином, Верховний Суд не лише захистив право Підприємства декларувати витрати на корпоративні тренінги для працівників, але й констатував, що такі витрати на працівника не є додатковим благом робітника.

Відповідно до пп. 14.1.47 ПКУ, додаткові блага – кошти, матеріальні чи нематеріальні цінності, послуги, інші види доходу, що виплачуються (надаються) платнику податку податковим агентом, якщо такий дохід не є заробітною платою та не пов'язаний з виконанням обов'язків трудового найму або не є винагородою за цивільно-правовими договорами (угодами), укладеними з таким платником податку.

Згідно з пп. 164.2.17 ПКУ, до загального оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий платником як додаткове благо у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни.

Тому теоретично фіскали можуть віднести безкоштовні тренінги для працівників до додаткового блага на підставі безоплатно отриманих послуг. Проте є позиція Верховного Суду, що це не вважається особистим доходом (додатковим благом) працівника. Таким чином, фіскали в такому разі програють судовий спір з цього питання.

Крім того, другим аргументом на користь платника може бути те, що послуги надавав не роботодавець (як податковий агент), а третя особа – консультант. А з визначення терміну «додаткове благо», наведеного у пп. 14.1.47 ПКУ, випливає, що послуги має надавати саме податковий агент, щоб вважати це додатковим благом.

Так само надані консультантом послуги з проведення тренінгу для працівників не можна вважати безоплатно наданими. Згідно з пп. 14.1.13 ПКУ, безоплатно надані послуги – це послуги, що надаються без висування вимоги щодо компенсації їх вартості. Проте консультант робив це не безкоштовно, а за плату від Платника. Тому пп. 164.2.17 ПКУ не підлягає застосуванню при оплаті податковим агентом за професійні курси для працівників.

Отже, оплата роботодавцем тренінгів для працівників – не є додатковим благом та не є безоплатно отриманою послугою.

Повний текст судового рішення Верховного Суду від 26.03.2019 р. дивіться тут. 

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Автор:
Євгеній Піддубко
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Судова практика
Теги:
Витрати , ПДФО , Суд , Навчання

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі