• Посилання скопійовано

Самопредставництво юросіб у суді: як та коли?

Верховний Суд роз’яснив умови самопредставництва юросіб

Самопредставництво юросіб у суді: як та коли?

Колегія суддів Адміністративного суду ВС повернула скаргу особі, яка намагалась підтвердити свої повноваження на представництво юрособи довіреністю, - повідомляє "Ліга. Закон".

Зверніть увагу, що набув чинності Закон про самопредставництво юросіб у судах.

Верховний Суд зазначив, що змінами, внесеними до КАС Законом №309-IX розширено перелік випадків самопредставництва юридичної особи, суб'єкта владних повноважень і визначено, що «юридична особа незалежно від порядку її створення, суб'єкт владних повноважень, який не є юридичною особою, беруть участь у справі через свого керівника, члена виконавчого органу, іншу особу, уповноважену діяти від її (його) імені» та визначено перелік документів, що можуть підтвердити відповідні повноваження: закон, статут, положення, трудовий договір (контракт).

***

Читайте також: Монополію адвокатури обмежили: хто може представляти юрособу в суді? 

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН

Рубрика: Право і відповідальність/Судова практика

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Судова практика»