Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Закон про нові трудові штрафи – вже на підписі в Президента!

17 січня голова ВРУ нарешті підписав законопроект №1233 та відправив на підпис Президентові

Ще 12 грудня 2019 року було прийнято закон щодо суттєвого зменшення трудових штрафів - законопроект №1233 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України)".

Сьогодні, 17 січня, голова ВРУ нарешті підписав його та відправив на підпис Президентові. Про це йдеться у карточці законопроекту на сайті ВРУ.

Тож тепер протягом 15-ти днів після отримання закону Президент має або підписати його, або повернути закон зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до ВРУ для повторного розгляду (ветувати).

Після підписання закон має бути опублікований в офіційному виданні. За текстом законопроекту, він набере чинності з дня, наступного за днем такого опублікування.  Після цього ми розглянемо та проаналізуємо цей закон, якщо щось змінилося. Наразі ж про суть норм цього закону може прочитати тут, а з новими штрафами ознайомитися в нашій порівняльній таблиці.

Поки що ще діють "старі" види трудових штрафів. З їхніми розмірами на 2020 рік можна ознайомитися тут

А от правила накладання штрафів з 31 грудня 2019 року змінилися. Зокрема, з цієї дати виконання приписів не звільняє роботодавця від штрафів. Про це ми зазначали тут.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Відповідальність , Законопроекти , Штрафи , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі