• Посилання скопійовано

Комітет ВР виключив із мобілізаційного законопроєкту норми про блокування рахунків ухилянтів

Комітет з питань національної безпеки підтримав поправку про виключення із законопроєкту про мобілізацію норми щодо заходів впливу за ухилення від мобілізації

Комітет ВР виключив із мобілізаційного законопроєкту норми про блокування рахунків ухилянтів

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки підтримав поправку про виключення із законопроєкту про мобілізацію норми щодо заходів впливу за ухилення від мобілізації.

Про це повідомила народна депутатка від "Євросолідарності" членкиня комітету Ірина Фріз у Фейсбуці.

Вона підкреслила, що під час засідання Комітету нацбезпеки, оборони та розвідки було підтримано правку про виключення пункту 2 першого розділу законопроєкту про мобілізацію, яким вносилися зміни до Кодексу адміністративного судочинства. Ці норми стосувалися введення заходів впливу (обмежень, блокування) щодо виїзду за кордон, водіння транспортних засобів та блокування рахунків.

Наступне засідання профільного комітету ВРУ заплановано на 13 березня.

***

Читайте також

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Відповідальність, санкції і штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Відповідальність, санкції і штрафи»