• Посилання скопійовано

Приватизоване житло не зможе бути сумісною власністю подружжя, якщо одне з них — іноземець

Парламент прийняв 343 голосами «за» на базі законопроекту №8639 Закон «Про внесення змін до статті 61 Сімейного кодексу України щодо приведення у відповідність до Конституції України».

Законом передбачено, що приватизоване житло, що колись було об’єктом державного житлового фонду, не може бути спільним сумісним майном подружжя (як це випливає з чинної нині редакції статті ст. 61 СК), якщо одне з подружжя — іноземець або особа без громадянства.

Приватизовані об’єкти, що за своєю суттю є часткою, яка припадає на одного громадянина держави, у загальній масі державного (або комунального) майна, що приватизовується, а тому ніяк не можуть бути власністю сумісною, проте, згідно з останніми (Закон від 11.01.2011 р. №2913-VI) змінами до СК, такими юридично оголошені.

 

Рубрика: Право і відповідальність/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»