Главная Все новости Учет и отчетность Автоматизация

Обновлено «Единое окно представления электронной отчетности» (по состоянию на 28.08.2019 г.)

В очередном обновлении «Единого окна представления отчетности» налоговики добавили новый формат отчета о контролируемых операциях и ввели форматы новых квитанций, выписок и запросов

За повідомленням податківців, у зв’язку з реорганізацією ДФС та з метою забезпечення якісного сервісного обслуговування платників та комфортних умов щодо обміну електронними документами з контролюючими органами з 28.08.2019 змінено сертифікати, які призначені для накладання електронного цифрового підпису та шифрування повідомлень на ДПС.

Додано нові версії документів:

1. На виконання вимог наказу Мінфіну №242 «Про затвердження Змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції»:

 • J0104705 - Звіт про контрольовані операції;
 • J0147105 - Відомості про особу, яка бере участь у контрольованих операціях. Додаток до Звіту про контрольовані операції;
 • J0147205 - Інформація про пов'язаність осіб (Інформація до додатка до Звіту про контрольовані операції).

2. У зв’язку з реорганізацією ДФС та на виконання постанови КМУ №1200 «Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України»:

 • J/F1499102 - Квитанція №1;
 • J/F1499202 - Квитанція №2;
 • J/F1490902 - Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних;
 • J/F1300107 - Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних;
 • J/F1400107 - Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних;
 • J/F1301303 - Запит на отримання інформації щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (∑Накл), за рахунок суми залишку від’ємного значення попередніх (звітних) податкових періодів;
 • J/F1401303 - Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних;
 • J/F1301403 - Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних;
 • J/F1401403 - Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних.

Внесення змін до існуючих документів:

Відповідно до вимог наказу Мінфіну № 292 «Про внесення змін до Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів та для забезпечення приймання та автоматизованої обробки звітності з податку на додану вартість у перехідний період з зазначеними номерами рахунків, які сформовані із дотриманням вимог Національного стандарту України «Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні (IBAN Registry:2009, NEQ) ДСТУ-Н 7167:2010»:

 • J/F 0299820 - Додаток 4 «Заява про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість та/або врахування реєстраційної суми платника податку, що реорганізується, в обрахунку реєстраційної суми правонаступника (Д4)».

 ***

Читайте також:

Джерело
ГФСУ
Рубрика:
Учет и отчетность / Автоматизация
Теги:
Электронный документ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме