Главная Все новости Учет и отчетность Автоматизация

С мая 2020 года заработает новый ЕГР (сначала в тестовом режиме)

По словам заместителя министра юстиции, с мая 2020 года будет введено новое программное обеспечение ЕГР. В нем будет значительно улучшено качество и структурированность данных, в том числе касающихся конечных бенефициарных владельцев

Під час брифінгу, який відбувся після підписання Меморандуму, заступник міністра юстиції Ольга Оніщук зазначила, що питання створення механізму захисту бенефіціарних власників давно перебуває на порядку денному Уряду. 

Вона наголосила, що відповідний реєстр (від ред. – ЄДР) є повністю відкритим та доступним для громадськості. У скороченому вигляді він оновлюється щодня, у розширеному – кожні 5 днів.

Окремо заступник міністра юстиції зазначила, що незабаром буде впроваджено нове програмне забезпечення Єдиного державного реєстру. В тестовому режимі його буде впроваджено в експлуатацію на початку травня 2020 року. 

«В оновленому програмному забезпеченні ЄДР значно покращено якість та структурованість даних, зокрема і тих, що стосуються кінцевих бенефіціарних власників», – повідомила заступник Міністра.

Зауважимо, що 24 лютого Нацбанк спільно з іншими державними органами та громадськими організаціями підписав Меморандум про співпрацю у розбудові механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарних власників та створення першої Транснаціональної електронної лабораторії (ТеЛАБ). Про це ми писали тут.

***

Читайте:

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Автоматизация
Теги:
Уставный капитал , Электронный документ , Проверки , Регистрация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 3

Новости по теме

Консультации по теме