Главная Все новости Учет и отчетность Учет отдельных операций

Налоговые векселя при получении спирта: учет

Налоговики рассмотрели вопрос о взятии на учет налогового векселя к справкам о прогнозируемом объеме потребности в спирте

ДФСУ у листі від 26.09.2014 р. №5543/7/99-99-21-05-17 роз’яснила, що відповідно до п. 6 Плану заходів щодо посилення контролю за цільовим використанням спирту, головні управління Міндоходів в областях, м. Києві, Міжрегіональне ГУ Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування платників здійснюють погодження (відмову у погодженні) взяття на облік податкового векселя до довідок про прогнозований обсяг потреби спирту для виготовлення продукції про цільове використання спирту протягом 3 робочих днів з моменту їх надходження.

Вимоги до подання зазначеної Довідки до податкового векселя визначені п. 10 Порядку №1257.

Процедура погодження взяття на облік податкового векселя передбачена п. 6 Плану лише у разі отримання спирту за нульовою ставкою за умовами пп. 229.1.1 Податкового кодексу України і не розповсюджуються на випадки отримання спирту для виробництва алкогольних напоїв.

Оскільки векселедержателем є контролюючий орган за місцем реєстрації векселедавця, то така процедура передачі та розгляду має здійснюватись виключно в порядку взаємодії між головними управліннями та територіальними органами ДФС без залучення суб'єктів господарювання.

 

 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Учет отдельных операций
Теги:
Вексель , Учет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме