Главная Все новости Учет и отчетность Первичные документы, типовые формы

Какие преимущества в открытии данных по финотчетности?

Набор содержит информацию за 2020 год о доходах и убытках, информацию об оборотных активах, финансовых результатах, собственном капитале, информацию о кредиторской и дебиторской задолженности более 500 000 плательщиков налога на прибыль

СУП неодноразово виступала за відкриття даних фінзвітності компаній, адже прозоре ведення такої звітності підсилить конкурентоздатність національної економіки та інвестпривабливість України. 

У березні цього року Уряд прийняв Постанову №835 про відкриті дані. Наприкінці травня ДПС вже виконала умови Постанови та оприлюднила фінансову звітність компаній, яка доступна на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних

Відкрита публікація фінзвітності матиме позитивний ефект для держави, зокрема:

-  покращить рейтинги прозорості та відкритості держави;
-  підвищить авторитет України як цифрової держави на міжнародній арені;
-  підвищить конкурентоздатність українського бізнесу;
-  сприятиме розвитку економіки — створенню продуктів на основі відкритих даних. Як наслідок — наповнення бюджету;
-  допоможе виконувати міжнародні стандарти FATF, OECD в боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму;
-  покращить інвестиційну привабливість України;
-  зменшить кількість змов на публічних закупівлях: полегшить АМКУ пошук  тендерів зі змовами завдяки виявленню підставних організацій, що не мають необхідної фінансової спроможності;
-  підвищить якість прийняття управлінських рішень: як на рівні держави, так і на рівні бізнесу.

Набір містить інформацію за 2020 рік про доходи та збитки, інформацію про оборотні активи, фінансові результати, власний капітал, інформацію про кредиторську та дебіторську заборгованості понад 500 тисяч суб’єктів господарювання платників податку на прибуток.

***

Читайте також: Увага! Фінансова звітність підприємств стала відкритою

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Союз украинских предпринимателей
Рубрика:
Учет и отчетность / Первичные документы, типовые формы
Теги:
Электронный документ , Финансовая отчетность

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 3

Новости по теме

Консультации по теме