Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Форму отчета о трудоустройстве лиц с инвалидностью изменят

Минсоцполитики подготовило изменения в форму отчета №10-ПОІ и Порядок ее заполнения в связи с переименованием Фонда защиты инвалидов. Соответствующий проект приказа опубликован на сайте Профсоюзов

Відповідно до статті 19 Закону №875 підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю  за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Форму звітності  подають не пізніше ніж 1 березня року, наступного за звітним - відділенню Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за своїм місцезнаходженням.

Зауважимо, що ще наприкінці 2020 року Мінсоцполітики затвердило нову форму для звітування ф. №10-ПОІ. Її потрібно було використовувати при поданні звіту за 2020 рік. Про це ми писали тут та тут.

Наразі ж фахівці  Мінсоцполітики підготували зміни до Наказу №591 щодо цієї форми звіту та Порядку її заповнення. Відповідний проєкт наказу опубліковано на сайті Профспілок.

Зокрема, така потреба виникла з метою приведення назви Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю у відповідність до чинного законодавства.  

Відповідні зміни будуть внесені й до форми 10-ПОІ (річна) та скоріш за все за 2021 рік потрібно буде звітувати вже за новою формою. Але ця подія станеться тільки після набрання чинності відповідного затвердженого наказу.

Зазначимо, що зміст форми №10-ПОІ не зміниться.

Крім того, проєктом Наказу передбачається  внести зміни до заяви про реєстрацію роботодавця у відділенні Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Отчетность , Инвалиды

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме