Главная Все новости Финансы и банки НБУ и банковская система

ВРУ поддержала реструктуризацию валютных ипотечных кредитов

13 апреля на внеочередном заседании ВРУ принят пакет законов о реструктуризации валютных ипотечных кредитов

Гетманцев на своєму профілі у Фейсбуці розповів про прийняття законопроєктів щодо реструктуризації валютних іпотечних кредитів.

13 квітня на позачерговому засіданні Парламенту прийняли у другому читанні пакет законопроектів, який спрямований на захист прав та законних інтересів валютних позичальників.

1)  Законопроект №4475 вносить доповнення до ЗУ «Про споживче кредитування» в частині проведення реструктуризації боргів за кредитами в іноземній валюті, перерахування усіх грошових зобов’язань у гривневий еквівалент та списання неустойки за цими кредитними угодами.

2)  Законопроект №4398 передбачає внесення змін до ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та КзПБ в частині реструктуризації заборгованості валютних позичальників через процедуру банкрутства.

3)  Законопроект №4399 передбачає звільнення від сплати ПДФО з прощеного боргу.

Варто зазначити, що прийняття цих законопроектів дозволить вирішити проблему, якій вже більше 10 років, та захистити позичальників, які отримали кредити на придбання житла в іноземній валюті і постраждали від валютних коливань, від зловживань з боку кредитодавців, сприятиме відновленню їх платоспроможності і стане шансом на їх визволення із боргової ями.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Финансы и банки / НБУ и банковская система
Теги:
Валюта , Задолженность , Нерезиденты , Банки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 6

Новости по теме

Консультации по теме