Главная Все новости Финансы и банки Банки

Нацбанк изменил расчет норматива мгновенной ликвидности

НБУ включил обремененные облигации внутреннего государственного займа с конечным сроком погашения до шести месяцев в перечень высоколиквидных активов, принимаемых при расчете норматива мгновенной ликвидности (Н4)

Нацбанк включив необтяжені облігації внутрішньої державної позики з кінцевим строком погашення до шести місяців у перелік високоліквідних активів, що приймаються при розрахунку нормативу миттєвої ліквідності (Н4). Про це повідомляє прес-служба відомства.

Облігації внутрішньої державної позики є високоліквідним інструментом на фондовому ринку України.

Включення такого інструменту до високоліквідних активів відповідає положенням документів європейського законодавства та рекомендацій Базельського комітету (Базель ІІІ) щодо визначення коефіцієнта покриття ліквідністю (LCR).

Національний банк упровадив коефіцієнт покриття ліквідністю (LCR) постановою Правління НБУ від 15.02.2018 р. №13 «Про запровадження коефіцієнта покриття ліквідністю (LCR)» та рішенням Правління НБУ від 15.02.2018 р. № 101-рш «Про схвалення Методики розрахунку коефіцієнта покриття ліквідністю (LCR)». Докладніше про це ми писали тут>>

Національний банк продовжує роботу в частині наближення своїх регуляторних вимог до міжнародних стандартів.

Зміна розрахунку нормативу миттєвої ліквідності (Н4) затверджена постановою НБУ від 31.07.2018 р. № 87 «Про внесення зміни до Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні», яка набирає чинності з 02 серпня 2018 року.

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Финансы и банки / Банки
Теги:
Банки , Финансы

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме