Главная Все новости Право и ответственность Судебная практика

Суд впервые принял решение о реструктуризации долга в инвалюте

Принято первое решение о реструктуризации долга физлица по валютному кредиту

«ЛІГА» розповідає, що 3 грудня 2020 року Господарський суд Львівської області ухвалив перше рішення щодо затвердження першої в Україні реструктуризації боргу фізичної особи в рамках процедури банкрутства по валютному кредиту (справа №914/1016/20).

В судовому засіданні суд оголосив стислий зміст клопотання та стислий зміст заяви про затвердження плану реструктуризації боргів.

Божник та її представник підтримали заяву керуючого реструктуризацією про затвердження плану реструктуризації боргів, просили план реструктуризації боргів затвердити.

Також підтримав заяву про затвердження плану реструктуризації боргів представник кредитора АТ КБ «Приватбанк».

Представники кредитора АТ «Ощадбанк» заперечили проти заяви про затвердження плану реструктуризації боргів.

Розглянувши заяву керуючого реструктуризацією про затвердження плану реструктуризації боргів, заслухавши думку присутніх в судовому засіданні боржника та її представника, представників кредиторів, дослідивши план реструктуризації боргів, суд вирішив затвердити план реструктуризації боргів про неплатоспроможність фізичної особи.

Так, борг перед АТ КБ «Приватбанк» зменшено зі 180 тис. грн до 20 тис. грн (беззаставний). Борг перед АТ «Ощадбанк» зменшено з 37 тис дол. США до 12 тис. дол. США та переведено в гривню зі сплатою 10% річних на 15 років при ринковій вартості іпотечного/заставного майна 24 тис. дол. США.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ЛІГА:ЗАКОН
Рубрика:
Право и ответственность / Судебная практика
Теги:
Займ , Банки , Суд

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме