Главная Все новости Упрощенная система Общие положения

Инвестиционные платежи, зачисленные на счет единщика, включаются в его доход

Налоговики разъяснили нюансы включения в состав дохода единщика инвестиционных платежей

Головне управління ДФС у м. Києві у листі від 04.04.2016 № 8013/10/26-15-12-04-18 зазначає: якщо сплата інвестиційних платежів по інвестиційному договору здійснюється у грошовій формі на розрахунковий рахунок платника єдиного податку, то такі суми включаються до складу доходу платника єдиного податку відповідного періоду.

Згідно із п. 292.6 ст. 292 ПКУ, датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).

Крім того податківці нагадують, що платники єдиного податку ІІІ групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду (Пунктом 296.3 ст. 296 ПКУ). Податкова декларація за календарний квартал повинна надаватись до контролюючого органу протягом 40 к.д., що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Платник зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 к.д., що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Государственная фискальная служба Украины
Рубрика:
Упрощенная система / Общие положения
Теги:
3 группа ЕН , Единый налог , Отчетность , Налоговая отчетность , Упрощенный учет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме