Главная Все новости Упрощенная система Физлица — предприниматели на едином налоге

Предприниматель переводит средства с расчетного счета на корпоративную карточку: что с единым налогом?

Средства, которые уже были включены в доход ФЛП, переведены на другой расчетный счет, который тоже открыт для осуществления предпринимательской деятельности, не подлежат повторному налогообложению единым налогом

ДФС у м. Києві у листі від 10.10.2016 р. №6504/К/26-15-13-02-15 нагадує, що  доходом платника єдиного податку для фізсоби-підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду:

- в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій);

- матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ПКУ.

При цьому до доходу не включаються отримані такою фізособою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

Датою отримання доходу платника єдиного податку є:

- дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі;

- дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг);

- для "єдинника" III групи - платника ПДВ -  дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності .

Відповідно до УПК №1183, фізособа-підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунка, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством.

Отже, підприємець - платник єдиного податку включає до доходу отриману суму коштів від продажу товарів (робіт, послуг) в день її отримання на розрахунковий рахунок, який відкритий для здійснення підприємницької діяльності.

Кошти, які вже були включені до доходу, переведені на інший розрахунковий рахунок, який теж відкритий для здійснення підприємницької діяльності, не підлягають повторному оподаткуванню єдиним податком.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФС у м. Києві
Рубрика:
Упрощенная система / Физлица — предприниматели на едином налоге
Теги:
Единый налог , Предприниматели

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?