Главная Все новости Упрощенная система Физлица — предприниматели на едином налоге

Когда физлицо-«единщик» обязан применять РРО?

Налоговики привели случаи обязательного применения РРО физлицами-«единщиками»

ДФС у Чернівецькій області вкотре нагадує, що фізособи - підприємці - платники єдиного податку другої і третьої груп, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та безготівковій форміпри продажу товару ( наданні послуг) зобовязані у разі перевищення в календарному році незалежно від обраного виду діяльності обсягу доходу понад 1000000 гривен.

Також обовязково застосовуються РРО продавцями лікарських засобів та при здійсненні реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, незалежно від групи єдиного податку та обсягу річного доходу;  здійснення роздрібної торгівлі підакцизних товарів, у тому числі пивом у пляшках і бляшанках, проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів.

***

Читайте також:

 

 

Джерело
ДФС у Чернівецькій області
Рубрика:
Упрощенная система / Физлица — предприниматели на едином налоге
Теги:
Единый налог , Предприниматели , РРО

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме