Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Внимание! С 11 апреля в трех областях ввели тотальный карантин

Временно в Закарпатской, Волынской и Черновицкой областях усиливается карантин аж до закрытия продуктовых магазинов и запрета выходить на улицу

З 11 квітня, тимчасово посилюється карантин в деяких областях України аж до закриття продуктових магазинів і заборони виходити на вулицю. РБК-Україна стежить, які регіони йдуть на радикальні кроки в боротьбі з коронавірусом.

 

Закарпатська область

Найближчими вихідними Закарпатська область максимально посилює карантин – з 13:00 11 квітня до 06:00 13 квітня населенню заборонили виходити на вулицю. Як зазначив голова Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко, це означає, що «ви не виходите з дому, вам потрібно залишатися вдома».

Він також уточнив, що на вулиці вийдуть патрулі, які проконтролюють нові обмеження, а «порушникам не вдасться уникнути штрафів».

 

Волинська область

З 13:00 суботи до 06:00 понеділка максимальні обмеження на пересування запроваджуються й у Волинській області. У зв'язку з цим, місцевих жителів просять заздалегідь запастися ліками і продуктами харчування.

 

Чернівецька область

Найближчими вихідними вводяться аналогічні обмеження в Чернівецькій області. Особливий режим також триватиме з другої половини дня 11 квітня до ранку 13 квітня. Як заявив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, закриваються усі магазини, в тому числі продуктові.

Крім того, місцеві АЗС будуть обслуговувати тільки медичні служби, служби порятунку і поліцію, щоб у жителів області «не виникало спокуси кудись поїхати».

 

Що далі

Київська область не така категорична і лише рекомендувала обмежити пересування і перебування людей у громадських місцях. При цьому крім термінів, які вказано у трьох вищеназваних областях, пропонується ввести обмеження й з 13:00 18 квітня до 06:00 21 квітня. Це дає підстави вважати, що на наступні вихідні, коли буде відзначатися православна Пасха, ще більше регіонів заборонять населенню з'являтися на вулиці.

У той же час сьогодні Тернопіль відмовився від введення комендантської години, хоча на вулиці вийдуть посилені патрулі.

Локальний карантин посилено в місті Олешки Херсонської області. Районний центр закривають на вихідні, на вулиці вийде багато патрулів.

«Кому потрібен хліб, молоко і продукти першої необхідності, краще купити сьогодні, максимум завтра, у першій половині дня», – повідомив мер Олешків Дмитро Воронов.

***

Читайте також:

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Комментарии: 4

Новости по теме

Консультации по теме

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +