Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Карантинные зоны по состоянию на 18 мая: одна область в «оранжевой», остальные - в «желтой»

По данным МОЗ, по состоянию на 18 мая почти все регионы Украины в «желтой» зоне. Только Донецкая область в «оранжевой»

За даними МОЗ, станом на 18 травня:

  • 23 регіони України та Київ - в «жовтій» зоні;
  • Донецька область в «помаранчевій» зоні.

Нагадаємо, що через перевищення коефіцієнта виявлення випадків інфікування Черкаську область 16 травня перевели у «помаранчеву» зону, але з 18 травня вона знову у «жовтій». Натомість з 18 травня в «помаранчевій» зоні Донецька область. 

Зауважимо, що вся Україна може перейти в "зелену" зону, якщо не менше 13 регіонів будуть показувати менше 50% від епідпорогу захворюваності на грип та ГРВІ, а коефіцієнт виявлення інфікування по всій країні буде менше 5%.

 

Київ

30 квітня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 1 травня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Київської області. Область та Київ переходить до “жовтої” зони.

 

Черкаська область

За даними МОЗ, з 16 травня Черкаська область переведена зі жовтої в помаранчеву зону. А з 18 травня вона знову у жовтій зоні.

 

Донецька область

Через перевищення коефіцієнта виявлення випадків інфікування Донецьку область 18 травня перевели у «помаранчеву» зону.

 

Дніпро

Влада міста Дніпро прийняла рішення продовжити жорсткий карантин ще на два місяці. Таким чином, він діятиме до 30 червня. Про це повідомляє прес-служба міської ради Дніпра.

Так, учні 5-11 класів продовжать навчання дистанційно. Однак водночас молодша школа та дитсадки працюватимуть у звичайному режимі.

Також в Дніпрі заборонена робота дискотек і нічних клубів. Кафе, бари та ресторани працюють до 00:00 за умови дотримання санітарних норм. У нічний час їх робота заборонена, крім адресної доставки і роботи на виніс.

При цьому пільговий проїзд у громадському транспорті діятиме лише з 10:00 до 15:00.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
МОЗ Украины
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 11

Новости по теме

Консультации по теме