Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Планируют ли продолжать локдаун в Киеве после 30 апреля?

В КГГА надеются, что через две недели город сможет вернуться в «оранжевую» зону карантина

«РБК-Україна» розповідає, що у Київській міській державній адміністрації (КМДА) сподіваються, що через два тижні місто зможе повернутись у «помаранчеву» зону карантину. Втім, будуть дивитись на показники по коронавірусу.

Про це заявив в ефірі «Україна 24» заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

За його словами, жорсткий карантин дав можливість стабілізувати ситуацію з коронавірусом у Києві. Поворозник зазначив, що у місті немає росту захворюваності, хоча є велика кількість тяжкохворих у лікарнях.

«Сподіваюсь, протягом двох тижнів зможемо досягти показників, щоб перейти в "помаранчеву" зону», – розповів він.

Разом з тим, заступник голови КМДА зазначив, що місцева влада буде розробляти правила того, як буде проходити святкування Великодня.

«Не зважаючи на те, в якій карантинній зоні ми будемо, будемо точно розробляти правила (на Великодень, – ред.). Якщо вийдемо 30 квітня з "червоної" зони, то нам ще довго треба буде берегтись, щоб туди знову не потрапити», – заявив він.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме