Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

ПФУ уже перечислил 1 млрд грн карантинной помощи ФЛП и работникам

По состоянию на 14 мая ПФУ перечислил уже 1 млрд грн карантинной помощи ФОПам и работникам из красной зоны

Нагадаємо, що 28 квітня Мінекономіки повідомив, що понад 300 тис. підприємців та найманих працівників, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень, вже подали заявки на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень. І на той момент за позицією міністра економіки вже було направлено перші 200 млн гривень на виплати. Про це ми писали тут.

За даними ПФУстаном на 14 травня 2021 року Пенсійним фондом України профінансовано 1 000,0 млн грн для забезпечення виплати допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.04.2021 № 328.

Тож хто з ФОПів та працівників чекає на перерахування допомоги, може перевірити надходження коштів на своїх рахунках.
Але спираючись на дані щодо кількості поданих та підтверджених заяв, ПФУ ще не встиг виплатити допомогу в повному обсязі.
І наостанок, нагадаємо про строк звернення за допомогою.

ФОП або працівник з червоної зони з забороненим видом діяльності має право звернутися із заявою протягом 30 днів з дня запровадження на території відповідного регіону обмежувальних протиепідемічних заходів.

Перелік заборонених КВЕДів дивіться тут.

Детально про те, хто має право на допомогу дивиться в нашій аналітиці.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , Материальная помощь , Финансовая помощь , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 399

Новости по теме

Консультации по теме