Главная Все новости Общество и жизнь Политика

Кабмин официально сформировал новые министерства

Правительство на заседании 2 сентября официально сформировало новые министерства. Соответствующее постановление опубликовано на правительственном портале

РБК-Україна розповідає, що Кабінет міністрів України на засіданні 2 вересня офіційно сформував нові міністерства. Відповідну постанову опубліковано на урядовому порталі.

Зокрема, прийнято рішення про перейменування низки міністерств:

  • Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – на Міністерство розвитку громад і територій;
  • Міністерство економічного розвитку і торгівлі – на Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України;
  • Міністерство екології та природних ресурсів – на Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України;
  • Міністерство у справах ветеранів – на Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Крім того, Мінагрополітики шляхом приєдналося до нового Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; Міненерго – до Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища; МінТОТ – до Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Також уряд ліквідував Міністерство культури і Міністерство молоді і спорту, сформувавши на основі Мінінформполітики Міністерство культури, молоді та спорту України.

Цією ж постановою в новому Кабміні з'явилося Міністерство цифрової трансформації, яке реорганізовано з Державного агентства з питань електронного урядування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін передав повноваження новим міністрам. Також прем'єр Олексій Гончарук підкреслив, що перше засідання Кабміну було частково організаційним і підготовчим.

Відзначимо, напередодні також стало відомо, що засідання Кабміну тепер будуть проводитися у закритому режимі.

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Политика
Теги:
Общество

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме