Главная Все новости Общество и жизнь Политика

Гончарук подал заявление об отставке

По словам Гончарука, он передал свое заявление Президенту с правом внесения в парламент. Эту информацию подтвердил Офис Президента

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук подав у відставку. Про це він написав у своєму пості у Facebook.

Причина (з його слів) - події, що останніми днями розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст створює уявлення, ніби Прем'єр-міністр  і його команда  не поважають Президента.

Гончарук заперечує це: "Я прийшов на посаду - виконувати програму Президента. Він для мене взірець відкритості та порядності. Однак, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги і довіри до президента, я написав заяву про відставку і передав її президенту з правом внесення до Парламенту", - додав Гончарук.

Офіс Президента, своєю чергою, вже повідомив на сторінці у Facebook про отримання Президентом заяви Гончарука. 

В повідомленні зазначено, що Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо.

***

UPD 17 cічня Глава держави розглянув звернення Олексія Гончарука, цього ж дня зустрівся з ним і поставив Уряду низку важливих завдань. Про це читайте в окремій новині.

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Общество и жизнь / Политика
Теги:
Общество

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме