Главная Все новости Госрегулирование Законы и подзаконные акты

ВРУ рассмотрит отмену НДС на внутренние авиарейсы до конца 2019 года

ВРУ планирует рассмотреть законопроект о ликвидации начисления НДС на внутренние авиаперевозки до конца года

Верховна Рада планує розглянути законопроект про ліквідацію нарахування ПДВ на внутрішні авіаперевезення до кінця року. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

Як повідомив міністр, уряд розраховує, що законопроект буде прийнятий парламентом до кінця року.

«Ми запропонували прибрати ПДВ виключно для внутрішніх авіаперевезень. Тим більше, що це дивно виглядає, коли на міжнародних авіаперевезеннях ПДВ немає, а на внутрішніх нараховується. Ми розраховуємо на те, що до кінця року цей законопроект буде розглянутий у Верховній Раді і очікуємо підтримку парламентаріїв, щоб проголосували за це», – заявив Криклій.

За його словами, зараз авіаперевезення є найдорожчими в Україні.

«Є й інші проблеми в авіаперевезеннях, які ми теж будемо вирішувати. Але це не ПДВ», – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що найбільший європейський лоукостер Ryanair запустить 42 нових маршруту з України. За словами комерційного директора компанії Девіда О'Брайана, нові маршрути запустять влітку 2020 року.

Також повідомлялося, що Ryanair запустить лоукост маршрут з Херсона у Краків. Старт рейсів запланований на 21 грудня. Він буде здійснюватися двічі на тиждень.

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Госрегулирование / Законы и подзаконные акты
Теги:
НДС , Законопроекты

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме